מופע סיפורים בעל תכנים משתנים. במופע מספרת סיפורים הפותחת תיבה מסתורית ומגלה בה את גלימת הסיפורים,
כאשר לובשים את הגלימה הסיפורים מדגדגים ומוכרחים לספר אותם, מן הכיסים בגלימה ומן התיבה יוצאים לאורך המופע
חפצים, כלי נגינה,תלבושות ובובות המתקשרות לסיפור המסופר.
רפרטואר הסיפורים עשיר ומגוון ויכול להתחבר לכל תכן, נושא, פסטיבל או חג.
המופע הוצג עשרות פעמים באירועי תרבות, במוזיאונים המובילים בארץ, ובפסטיבלים בארץ ובעולם.
.
המופע מתאים לכל המשפחה לקהל ילדים מגיל 3 – 10.
לאירועים עד 150 איש.
משך המופע: 45 דק'
.
1. הנסיכה וגלימת הקסמים:
בארמון מודאגים כי הנסיכה חולה, השמועה מספרת כי רק גלימת קסמים מיוחדת תציל אותה, חייט זקן מביא למלך גלימה עתיקה הנושאת סוד, מי שיגלה את הסוד יצליח להבריא את הנסיכה ולהציל את הממלכה.
.
2. האביר השחור והצליל הקסום:
ליד הנחל יושב נער ומנגן בחליל צליל קסום, הצליל מגיע לאוזני המלך ולבתו הנסיכה, חברות נרקמת ביניהם והנער יוצא למסע קסום אשר בסופו יתגלה מי הוא המתאים ביותר להיות היורש הבא של הממלכה.
.
3. "חנן הגנן" ע"פ רינת הופר: (בכורה צלילי ילדות 2013):
הדמות האהובה והמוכרת, חנן הגנן, מזמין את הילדים אל גנו הקסום, שם הם מגלים את הסוד, בכל פרי טמון מטמון, מופע קסום צבעוני ומשעשע בשילוב ליצנות ומשחקי תיאטרון, המזמין את הילדים להתחפש ולהשתתף, לשיר, לרקוד, לשחק ולהופיע.
.
4. כובע על הגובה (בכורה צלילי ילדות 2012):
דן הכובען הוא ילד מיוחד, הוא מכין כובעים לכול אחד, כובע מפואר עם סרט לגברת, כובע יפה לאופה, כובע קטן לליצן, כולם רוצים כובעים! דן יוצא אל השוק ובדרך נתקל בקופים והנה לפתע נעלמים הכובעים, הילדים מוזמנים לעזור לדן במסע מלא הרפתקאות להשיב את הכובעים למקומם.
.
5. מעשה בשלושה אגוזים:
(ע"פ לאה גולדברג) שלושה אגוזי קסם ניתנים לגמד, בתוך האגוזים טמון סוד, כולם מספרים כי זה שיגלה את הסוד יהיה האדם המאושר בעולם, האגוזים מתגלגלים מיד ליד עד שלבסוף מתגלה הסוד בדרך המפתיעה ביותר.
.
6. נוצות הקסם:
בממלכה רחוקה חיים שני שבטים המרוחקים זה מזה, כל שבט בטוח כי השבט השכן משונה ואחר, עד שיום אחד נפגשים במקרה שני הבנים של ראשי השבטים ומגלים כי הם לא כל כך שונים. הם פונים אל הקוסם ובזכות נוצות קסם מופלאות משנים את התמונה.
.
7. העציץ והילד האמיץ
בארץ סין חי ילד בשם פינג כולם קוראים לו "אצבעות ירוקות" מפני שכל צמח שהוא נוגע בו עולה ופורח.  יום אחד מחליט הקיסר לבחור לו יורש, הוא מזמין את כל הילדים למבחן מיוחד, הוא מחלק להם זרעים אותם יגדלו במשך שנה תמימה, האם יצליח פינג במשימה?
.
8. סיפורי עכברים וחברים אחרים
בממלכת העכברים חי חיה נסיכה עכברית, יום אחד מזמין אותה המלך למצא לה חתן, העכברה רוצה להתחתן רק עם היצור החזק ביותר בעולם, היא יוצאת למסע ולבסוף מגלה שהדבר אותו היא מחפשת נמצא ממש מתחת לזנב.
.

9. הנסיכה והירח

הנסיכה חולה והמלך מחפש את התרופה, יועצים רבים נותנים עצות אך דבר לא עוזר, עד שמגיע הליצן ואת החידה פותר. עיבוד מקורי ומלא הפתעות לסיפור המוכר והאהוב, בשילוב בובות, מסכות ותלבושות.

.

על המספרת: שרון אביב
מייסדת ומנהלת גולם-המקום הרב תחומי למספרי סיפורים, מנחה סדנאות וקורסים, מרצה ומופיעה בפסטיבלים ואירועי התרבות המובילים בארץ ובעולם. יצרה והפיקה את "פסטיבל דמיינו לכם" עבור קניון שרונים פסח 2012,
יזמה יצרה והפיקה פרויקטים מיוחדים עבור סביבות עסקיות, מוסדות וארגונים בארץ באירלנד ובצרפת.
פרסמה מאמרים על פיתוח הדמיון בynet, ובnrg.

ב- 2012 הפיקה תקליטור שני לילדים "סיפורים על הדרך".

— הזמנות יבוצעו עבור פנימיות "ילדים בסיכוי" הרשומות לתכנית בלבד!!!! —
להזמנות: אורורה חדד – yeladim@yeladim.org.il
להתייעצות: אביבה עזר – aviveh@gmail.com